сортування | жовт 20, 2019

Як облаштувати сортування в своїй оселі?

Ви інколи думали, чи не почати сортувати вдома, але не знали як? Ми допоможемо зважитися на ці неймовірні і в той же час легкі життєві зміни

Чому легкі? Тому що розділяти відходи зовсім не складно, потрібно лише засвоїти правила та виробити нову звичку для своєї сім'ї.

Як збирати сировину вдома?

Поставте поруч зі звичайним відром для сміття друге і складайте в нього всю зібрану вторсировину. А потім просто розсортуйте її на дворі біля контейнерів.

Збирати вторсировину можна в звичайні коробки, сумки, або спеціальні контейнери, які продаються в меблевих магазинах.

Контейнер для вторсировини не обов'язково ставити на кухні: підійде балкон, місце за дверима, коридор або будь-який вільний простір у вашій квартирі.

Як підготувати її для здачі на переробку?

Деяку сировину потрібно промивати — це не займе багато часу і попередить появу можливих запахів. Крім того, упаковку можна зменшувати в обсязі: складати картонні коробки, пресувати пластикові пляшки та алюмінієві бляшанки. Це не тільки економить місце вдома, але і дозволяє підвищити ефективність роздільного збору в цілому. Заготівельники зможуть перевозити більший обсяг і витрачати менше ресурсів на його досортування.
Якщо перший час сортувати незвично, пізніше це робиш абсолютно не замислюючись!
Дім - нуль відходів. Беа Джонсон
Книга, яка поєднує в собі надихаючу історію автора про те, як вона змінила життя своєї сім'ї на краще скоротивши кількість відходів до одного літра в рік а також, це надзвичайно практичне керівництво до дій.
Фото: fb.com/OzeroUA
Книжка про сміття. Галина Ткачук
Або як не перетворити світ на великий смітник. Ваші діти дізнаються як правильно сортувати побутові відходи, чому потрібно відмовитися від фаст-фуду та хто такі сміттєві люди.
Фото: Читомо, chytomo.com
Станьте прикладом для інших

Почніть зі своєї родини, але не примушуйте рідних та близьких до сортування відходів. Якщо вас не розуміють або не чують, нічого страшного: з часом, побачивши, як ви організували роздільний збір, вони напевно приєднаються.

Діліться з сусідами і колегами власною історією та порадами з організації домашнього сортування. Нехай якомога більше людей дізнаються про те, як це насправді легко!
Напевно ви вже сортуєте, або ще зовсім про це не думали?
Розумію! Власне ми створили
Програму сортування для ОСББ та київських будинків саме для того, щоб ви могли дізнатися більше і все обміркувати. Запрошую до співпраці!
Анатолій Риженко
Керівник Грінтер

Дізнайтесь як організувати сортування у вашому будинку

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами для надання детальної інформації
Made on
Tilda