сортування | лист 03, 2019

Як обрати контейнери для роздільного збору?

На що варто звернути увагу при їх виборі, та як облаштувати власний сортувальний майданчик біля будинку

На жаль, побутові відходи невід'ємна частина нашого повсякденного життя. Але є речі, на які ми можемо вплинути самостійно — зробити своє середовище більш чистим та доглянутим, а заодно зменшити щомісячні рахунки за вивіз сміття.

Насправді сортування відходів — це простий процес, який не вимагає багато часу або будь-яких спеціальних ресурсів. Важливо розділяти відходи за видами, відокремлюючи від побутових ті, що можуть бути перероблені.

На першому етапі запровадження, перед мешканцями будинку постає питання придбання власних контейнерів для роздільного збору. Асортимент доволі широкий: від невеличких паперових боксів та пластикових баків до надійних сітчастих металевих конструкцій.

На що варто звернути увагу при виборі контейнерів

1
Надійність конструкції
Контейнер зроблений з надійних матеріалів буде слугувати багато років, а замок на дверцятах обмежить доступ сторонніх осіб до відсортованої сировини
2
Зручність для мешканців
Яскраві інформаційні підказки допоможуть легко розібратися який вид сировини потрібно класти в даний контейнер
3
Захист від погодних умов
Високе та зручне приймальне вікно убереже сировину від вітру, а дах захистить від дощу
Створення сортувального майданчика

Найкраще для сортування відходів створити майданчик закритого типу з навісом. Однак мешканцям все рівно необхідно самостійно піклуватися, щоб в контейнери для сортування потрапляли відповідні фракції сировини.
Фото: publicitātes
Бажано обрати прохідну та зручну для мешканців зону, що потрапляє в поле зору двірників та консьєржів. Це додатково захистить контейнери від пошкоджень та втручання сторонніх осіб.
Напевно ви вже сортуєте, або ще зовсім про це не думали?
Розумію! Власне ми створили
Програму сортування для ОСББ та київських будинків саме для того, щоб ви могли дізнатися більше і все обміркувати. Запрошую до співпраці!
Анатолій Риженко
Керівник Грінтер

Дізнайтесь як організувати сортування у вашому будинку

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами для надання детальної інформації
Made on
Tilda