досвід |трав 02, 2020

#НашіСортують: Результат першого місяця сортування ОСББ Вербицкого 10А


Рубрика, в якій учасники нашої програми для ОСББ та будинків Києва діляться власним досвідом роздільного збору

Вербицкого 10А — багатоповерховий житловий будинок на 239 квартир, з затишним та тихим двором. Який зручно розташувався у Харківському масиві всього в 15 хвилинах від метро. У вікна долітає дзвінкий сміх дітей з садка та школи по сусідству, а всього в декількох кроках цвітуть каштани в Парку воїнів Інтернаціоналістів.

Мешканці будинку лише місяць як долучились до Програми сортування від Грінтер, та вже мають перший досвід і результат. Ми розпитали керівництво ОСББ з чим довелося зіткнутись на самому початку та як мотивувати мешканців.

Як прийняли рішення про організацію роздільного збору у вашому будинку?

Невідсортоване сміття гниє на звалищах, забруднює навколишнє середовище. В той час, як зібрана сировина — це економія на вивезенні сміття та істотний додатковий дохід для нашого ОСББ. Рішення про початок сортування прийняли правлінням, попередньо опублікувавши пост в Facebook. Люди сприйняли його позитивно.

Сортувальний майданчик ОСББ Вербицкого 10А
Вирішили збирати відразу чотири фракції вторсировини. Для цього, поруч з загальними сміттєвими баками, ОСББ придбало та встановило систему контейнерів для сортування. А саме подвійний комбінований контейнер від Грінтер для пластикових пляшок та паперу, а також додатковий контейнер для побутового пластику та скла, загального корисного об'єму 4,8 м³
Як інформуєте мешканців про нові заходи?

Ведемо інформаційну кампанію в соцмережах, при особистих зустрічах з мешканцями. Друковані матеріали дуже інформативні та яскраві, допомагають доносити мешканцям потрібну інформацію, але поки що сумлінно сортують не всі.

Як змінилися обсяги сміття в загальних контейнерах з початком сортування?
Ще не можу відповісти на це питання

Ваші враження про співпрацю з Грінтер та плани на майбутнє?
Очікування виправдані, дякуємо. Плануємо купівлю додаткових конструкція для сортування сировини.

Як показує практика інших будинків, об'єм зібраної сировини ОСББ "Вербицького 10А" буде тільки зростати. Згодом мешканці навчаться розділяти відходи та відправляти все в правильний контейнер. В результаті обсяги загального сміття теж зменшаться, а оскільки будинок платить міському мусоро-підряднику за вивіз кожного 1м³ — зможуть економити до 30%.

Напевно ви вже сортуєте, або ще зовсім про це не думали?
Розумію! Власне ми створили
Програму сортування для ОСББ та київських будинків саме для того, щоб ви могли дізнатися більше і все обміркувати. Запрошую до співпраці!
Анатолій Риженко
Керівник Грінтер

Дізнайтесь як організувати сортування у вашому будинку

Заповніть цю форму і ми зв'яжемося з вами для надання детальної інформації
Made on
Tilda